Підписано меморандум про співпрацю з Українською асоціацією зовнішньої політики

В університеті відбулася важлива подія, яка об'єднала провідних фахівців у галузі міжнародних відносин, економіки та міжнародного права. 6 листопада 2017 року відбулась церемонія урочистого підписання меморандуму про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Українською асоціацією зовнішньої політики.

Участь у заході взяли ректор Київського національного торговельно-економічного університету професор Мазаракі Анатолій Антонович, президент Української асоціації зовнішньої політики, Надзвичайний і Повноважний посол Хандогій Володимир Дмитрович та віце-президент Асоціації, Надзвичайний і Повноважний посол Купчишин Олександр Михайлович, перший проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ професор Притульська Наталія Володимирівна, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків КНТЕУ, дипломатичний радник І класу Сай Валерій Миколайович, декан факультету міжнародної торгівлі та права Ладиченко Катерина Іллівна, завідувач кафедри міжнародного публічного права Дешко Людмила Миколаївна, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Мельник Тетяна Миколаївна, завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Гуржій Тарас Олександрович, завідувач кафедри сучасних європейських мов Януш Олег Богданович, науково-педагогічні працівники, аспіранти, студенти КНТЕУ.

Укладанню Меморандуму передувала співпраця між кафедрою міжнародного публічного права КНТЕУ та Українською асоціацією зовнішньої політики.

Метою Меморандуму є співпраця та обмін інформацією і досвідом у межах відповідних статутних повноважень і функцій Сторін, здійснення науково-дослідної та практичної діяльності у сфері міжнародних відносин та міжнародного права, сприяння підвищенню ролі громадянського суспільства та науково-експертного середовища в реалізації зовнішньополітичних пріоритетів держави, створення можливостей для широкого обговорення актуальних міжнародних проблем та внесення пропозицій щодо реагування на виклики сьогодення. Напрямами співробітництва визначено партнерство в розробці освітніх програм, організація стажування за кордоном студентів та науково-педагогічних працівників, обмін інформацією в галузі наукової, освітньої, науково-практичної діяльності, розробку і реалізацію проектів та програм у цих сферах, проведення спільних конференцій, круглих столів, семінарів, тренінгів, майстер класів тощо за напрямами, що становлять взаємний інтерес та ін.

Найближчим часом сторони розпочнуть реалізацію завдань, визначених меморандумом.

06.11.2017
остання редакція 07.11.2017