Суддею Верховного Суду України призначено Пількова К.М.

Указом Президента України на посаду судді Касаційного господарського суду Верховного Суду України призначено Пількова Костянтина Миколайовича – кандидата юридичних наук, доцента кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права КНТЕУ.

Урочиста церемонія прийняття присяги суддів Верховного Суду відбулася 11 листопада 2017 року за участю глави держави.

За словами Президента України, кожен четвертий суддя нового ВС адвокат або вчений. Костянтин Миколайович зміг вдало поєднати адвокатську діяльність із науковою роботою.

У 2005 році він з відзнакою закінчив магістратуру Київського національного торговельно-економічного університету.

З 2007 року розпочав адвокатську діяльність.

У 2016 р. захистив кандидатську дисертацію «Доказування у міжнародному комерційному арбітражі».

Автор понад 50 наукових та практичних публікацій, зокрема монографії «Теорія і практика доказування у міжнародному комерційному арбітражі» та науково-практичного посібника «Доказательства и доказывание в международном коммерческом арбитраже».

Він є арбітром МКАС при ТПП України, Німецької інституції з арбітражу (DIS), інших арбітражних установ, адвокат, партнер ЮФ «Cai & Lenard».

Щиро вітаємо та бажаємо успіхів на новій посаді!

info
остання редакція 13.11.2017