Працюємо в напрямі забезпечення прозорості освітнього процесу

На кафедрі менеджменту відбулася робоча нарада щодо виконання наказу ректора № 4016 від 24.11.17 р. "Про забезпечення прозорості освітнього процесу".

Згідно з наказом ректора наставниками академічних груп кафедри менеджменту (Бєляєвою Н.С., Білявською Ю.В., Волобуєвим М.І., Микитенко Н.В., Сичовою Н.В., Силкіною Ю.О., Хмуровою В.В., Шевчун М.Б, Ціпуриндою В.С. та Яцишиною К.В.) були проведені збори зі студентами академічних груп різних курсів, під час яких були розглянуті такі питання:

1. інформування студентів про наявність номеру телефону "гарячої лінії" та місць розміщення "скриньок довіри" в університеті;
  2. невідкладне реагування на звернення про наявність фактів правопорушень;
  3. дотримання академічної доброчесності, запобігання правопорушенням, дотримання норм етики та поведінки;
  4. обговорення заборони старостам академічних груп збирати кошти на будь-які цілі.

Переконані, що спільними зусиллями та командною роботою ми будемо постійно підвищувати якість освітнього процесу в КНТЕУ!

остання редакція 03.09.2020