Навчальна програма

Бізнес-інкубатор

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА БІЗНЕС-ІНКУБАТОРА КНТЕУ

«РОЗРОБКА ІННОВАЦІЙНИХ ІДЕЙ ДЛЯ НОВИХ КОМПАНІЙ»

Тема 1. Підприємництво, інновації, стартапи.

Підприємництво, підприємницьке мислення, мотиваційні чинники та поведінка. Інновації, їх види. Найбільш інноваційні компанії в світі.

Тема 2. Генерування бізнес-ідей в сфері надання послуг.

Використання методу аналогії для генерування бізнес-ідей в сфері надання послуг. Пошук додаткових функцій для «Нового товару» за методом інверсії та аналіз нових можливостей за методом ідеалізації.

Тема 3.  Інструменти фінансування інноваційних проєктів.

Краундфандинг в Україні. Колективне фінансування. Інвестиційні платформи, гранти, умови надання кредитів для відкритття власної справи.

Тема 4. Маркетинг на стартап-ринку.

Вступ до аналізу поведінки споживачів.  Вивчення та задоволення потреб реальних ринків. Стратегічне позиціонування.

Тема 5. Розробка бізнес-моделі майбутньої компанії.

Вступ до бізнес-моделювання. Цінність інновації. Побудова канви бізнес-моделі (Business Model Canvas). Партнерство. Аутсорсинг.

Тема 6. Бізнес-планування.

Вступ до бізнес-планування. Визначення структури бізнес-плану. Прогнозування обсягу продажів. Розробка маркетингової  стратегії.  Ціноутворення. Джерела фінансування бізнес-плану. Побудова прогнозних фінансових звітів.

Тема 7.  Генерування бізнес-ідей в сфері виробництва.

Бліц-інфо, генерування ідей в сфері виробництва за методом аналогії з використанням освітньої технології модерації.

Тема 8. Організаційно-правові основи створення нового підприємства.

Організаційно-правові форми підприємницької діяльності в Україні, вибір організаційної форми  підприємства. Дослідження правового середовища функціонування бізнесу. Патентування.

Тема 9. Підготовка та ведення переговорів. Алгоритми побудови успішних презентацій.

Формування навиків ведення переговорів, прийняття рішень взаємодії з партнерами. Презентація проєкту. Пітчінг, еlevator-pitch.

остання редакція 17.09.2019
41974