Тайм-менеджмент у загальноосвітній школі як форма профорієнтаційної роботи

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування. У багатьох школах міста Києва та України пройшли уроки з залученням викладачів вищих навчальних закладів та практиків. Зокрема, у спеціалізований загальноосвітній школі № 254 відбувся урок самоменеджменту, який організував та провів доцент кафедри менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету Михайло Волобуєв. Темою заняття було обрано «Тайм-менеджмент, або уміння управляти власним часом».

Під час уроку школярі дізналися про особливості часу як ресурсу, його властивості та про причини того, чому людина часто не встигає зробити навіть необхідне. Викладач ознайомив аудиторію з методиками, що допомагають управлятися зі складними, важкими та неприємними справами повсякдення. Школярі дізналися про необхідність планування свого життя та особливості такого важливого процесу.

На уроці були присутні вчителі СЗОШ № 254, які разом з учнями подякували викладачу КНТЕУ за цікавий та корисний урок.

остання редакція 07.02.2018