Факультет економіки, менеджменту та психології

ПОДІЇ

економіки, менеджменту та психології

ЛИСТОПАД 2018 РОКУ

Екскурсія по КНТЕУ на "День відкритих дверей"

24 листопада 2018 року з 12:30 по 15:00 на «День відкритих дверей» учням середніх шкіл 10-11-х класів к.е.н., доцентом кафедри публічного управління та адміністрування Ільїною Анастасією Олександрівною було проведено екскурсію по університету із відвідуванням корпусів А, Б, Е, Д та структурних підрозділів КНТЕУ, а також різноманітних аудиторій для лекційних та семінарських занять.

Протягом екскурсії к.е.н., доц. Ільїною А.О. було проведено інформаційне ознайомлення учнів із порядком навчання, оцінювання студентів та складання іспитів, а також загальне ознайомлення із факультетами КНТЕУ, окремими кафедрами, зокрема кафедрою економічної теорії та конкурентної політики й новоствореною кафедрою публічного управління та адміністрування з підкресленням тісного зв’язку професійних дисциплін КНТЕУ із економікою та державним управлінням, в основі чого лежить висока якість освіти фахових дисциплін та, відповідно, професійна підготовка майбутніх державних службовців, менеджерів, економістів, банкірів та інших професійних фахівців.

Під час екскурсії учнями було відвідано: комп’ютерні класи кафедри банківської справи та кафедри фінансів; лабораторію систем автоматизованого проектування; спеціальні лабораторії кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю; гранд хол корпусу А (рояль); бібліотеку; КОВОРКІНГ; кафе «Венеція»; навчальні лекційні аудиторії Б-201, Б-203; стадіон; спортивний манеж; гуртожиток № 2; лабораторію обслуговування і виробництва у ресторанному господарстві; тренажерну залу.

Крім того, учнями було відвідано три майстер-класи, а саме: тренінг «Конструктивні способи розв’язання конфліктів», тренінг «Майстерність державного управління», інтерактивну гру «Конкуренція чи монополія»

Під час проведення тренінгу «Майстерність державного управління» д.е.н., професор кафедри публічного управління та адміністрування Орлова Наталія Сергіївна проводила з учнями ділову гру стосовно професійних компетентностей державних службовців, які необхідно застосовувати під час виконання службових обов’язків на державній службі, з наголошенням на тому, що розвиток ділових якостей не завжди ефективно впливає на роботу державного управління, якщо у державного службовця відсутня хоча б одна з необхідних професійних компетентностей.

На кінець екскурсії к.е.н., доц. Ільїною А.О. було надано пропозиції відвідувачам щодо вибору спеціальностей для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти згідно переліку конкурсних предметів для вступу на навчання в КНТЕУ.

Відвідувачі були вражені екскурсією по КНТЕУ та здобули прагнення вступати до університету.

ТРАВЕНЬ 2018 РОКУ

Найважливіший, найграндіозніший день в році життя університету був як завжди на висоті!  Стільки радості, позитивних емоцій, посмішок захоплених гостей - все це про День народження нашого улюбленого КНТЕУheart.

Дуже крутий концерт від наших талановитих студентів шалено сподобався всім гостям smileyyes

Цього разу, вже традиційний конкурс барбекю був пов'язаний з Лігою чемпіонів, що було родзинкою дня⚽️ Всі команди були дуже крутимиlaugh

Фішкою нашого факультету стала фотосушка 2018. Спасибі всім хто приніс свої роботи, спасибі всім хто оцінив і купив фотографії blush

Всі гроші підуть на допомогу песикам з притулку "Велике серце" heartheartheartangel

Ми в захваті від цього дня!

З Днем народження alma-matersmileyheart

остання редакція 28.11.2018