Викладачі КНТЕУ є постійними експертами в ефірах популярних телерадіопередач

З 1 січня 2018 року в Україні почали діяти європейскі стандарти якості щодо виробництва шоколаду. 13 січня 2018 року в ефірі телепередачі "Доброго ранку, Країно" каналу "Перший національний" доктор технічних наук, професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Олена Володимирівна Сидоренко розповіла про тонкощі впровадження технічного регламенту для виробництва вітчизняного шоколаду.

Переглянути відео можна за посиланням.

А у ранковому ефірі Першого каналу українського радіо від 13 січня в блоці "Суботній ранок" вийшла програма "Споживчий кошик".

Під час ефіру д.т.н., доцент кафедри товарознавства та митної справи Караваєв Тарас Анатолійович надав споживачам експертні поради щодо свідомого вибору якісних і безпечних засобів для прання.

13.01.2018
остання редакція 18.01.2018