Про відповідальність за збір та витрати публічних коштів представники КНТЕУ говорили на конференції в Польщі

Завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, професор Т.О. Гуржій у складі української делегації взяв участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції "Відповідальність за збір та витрати публічних коштів", що відбувалася 24-26 січня на базі факультету права та адміністрації Ягеллонського університету в Кракові (Польща).

Основна увага учасників конференції була прикута до правових аспектів бюджетування, державного фінансового контролю, забезпечення фінансової дисципліни та відповідальності за фінансові правопорушення.

За результатами конференції учасники отримали сертифікати про проходження курсу підготовки членів дисциплінарних комісій у сфері публічних фінансів відповідно до Програми, затвердженої Головою Вищої комісії з розгляду справ про порушення дисципліни публічних фінансів Республіки Польща.

остання редакція 31.01.2018
Vega