Чемпіонка України з легкої атлетики навчається в КНТЕУ

Студентка факультету фінансів та банківської справи КНТЕУ (ІІІ курс, 9 група) Шкурко Вікторія посіла перше місце в командному Чемпіонаті України з легкої атлетики у складі команди від Київської області, який відбувся 28 січня в Сумах.

Перемога далася не легко, адже потрібно було обійти 12 суперниць! Для Вікторії все вирішила перевага у 56 сотих секунди та тренування протягом двох років. Цього разу вона нарешті здобула таке омріяне золото з результатом 10.10.44.

Вікторія щиро вдячна своєму тренеру  старшому викладачу кафедри фізичної культури Приходько Віталію Миколайовичу, адже саме він спонукав її до занять спортом. Вперше чемпіонка почала займатися легкою атлетикою, ставши студенткою КНТЕУ, а тренер та бажання привели її до перемоги.

Серед досягнень нашої студентки й інші перемоги:

• ІІ місце на дистанції 1500 метрів на ХХІІІ Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики "Різдвяні старти";
  • II місце на дистанції 800 метрів на змаганнях з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М. Батруха та Б. Юшка Кубку КМШВСМ у приміщенні;
  • II місце на Осінньому чемпіонаті м. Києва з кросу;
  • II місце на дистанції 2 км на Чемпіонаті України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

У найближчих планах Вікторії здобути перемогу на Чемпіонаті України в приміщенні серед дорослих та молоді, що відбудуться 9-11 лютого у місті Суми.

Вітаємо з перемогою та бажаємо обійняти першу сходинку на п’єдесталі й наступного разу!

02.02.2018
остання редакція 05.02.2018