День відкритих дверей у КНТЕУ

Традиційно у першу суботу лютого Київський національний торговельно-економічний університет гостинно відчинив свої двері для майбутніх вступників, їх батьків та гостей.

Знову переповнена актова зала зорієнтованих на КНТЕУ вступників-2018, які скористалися можливістю не лише ознайомитись з університетом, поспілкуватись з деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами, членами Приймальної комісії та студентами, а й на власні очі побачити університет, до якого мріють вступати.

Презентувала університет голова ради студентського самоврядування Понкратова Даря, яка була модератором і передала атмосферу доброзичливості, толерантності, поваги в рідній Alma mater.

Факультети, освітні ступені, спеціальності (спеціалізації) та всеукраїнські олімпіади КНТЕУ зі спеціальностей "Системний аналіз" та "Харчові технології" яскраво і лаконічно презентували декани:

• факультет обліку, аудиту та інформаційних систем, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Харченко Олександр Анатолійович;
  • факультет фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Канєва Тетяна Володимирівна;
  • факультет торгівлі та маркетингу, кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Осика Віктор Анатолійович
  • факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, доктор економічних наук, професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу Ведмідь Надія Іванівна;
  • факультет економіки, менеджменту та психології, кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії та конкурентної політики Міняйло Олександр Іванович
  • факультет міжнародної торгівлі та права, кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Ладиченко Катерина Іллівна.

З особливостями навчання студентів КНТЕУ за кордоном та перспективою їх участі в програмах подвійного дипломування з провідними європейськими ВНЗ ознайомила присутніх директор Центру європейської освіти, кандидат економічних наук, доцент Дупляк Тетяна Петрівна.

Особливості вступної кампанії 2018 року відповідно до затверджених Правил прийому на навчання до КНТЕУ у 2018 році презентувала відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства та митної справи Глушкова Тетяна Геннадіївна, зазначивши, що навчання в КНТЕУ – це перший крок для побудови успішної кар’єри в майбутньому і здобуття престижної сучасної спеціальності, яка затребувана на сучасному ринку праці.

Присутні отримали вичерпну інформацію на актуальні питання: переліку спеціальностей за освітніми ступенями, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ; переліком конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; особливостями розрахунку конкурсного балу з урахуванням участі у всеукраїнських олімпіадах КНТЕУ, галузевого та сільського коефіцієнтів;  документів необхідних для вступу, умови проживання; особливості навчального процесу та культурного дозвілля студентів тощо.

Вступники, які потребували допомоги у визначенні майбутньої професії з врахуванням особистісних здібностей, пройшли комплексне і профорієнтаційне тестування з використанням комп’ютерної програми "Профі".

Змістовними, цікавими для гостей були екскурсії по університету, спеціалізованих лабораторіях, технічно оснащених аудиторіях, бібліотеці, гуртожитках, спортивних манежах, стадіону, території кампусу.

Зустрічі проведені в межах Дня відкритих дверей були цікавими і корисними, вступники отримали багато вражень, позитивних емоцій та мотивацію до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання, що дасть можливість долучитися до родини найкращого закладу вищої освіти Київського національного торговельно-економічного університету!!!

Чекаємо на Вступі-2018!

03.02.2018