Нові методи профорієнтаційної роботи на кафедрі менеджменту приносять позитивні результати

Активна профорієнтаційна робота на кафедрі менеджменту набирає нових обертів. У цьому напрямі викладачі кафедри менеджменту – профорієнтатори постійно ведуть пошук нових методів роботи та активно їх впроваджують. Одним з останніх нововведень стало залучення до проведення Дня відкритих дверей КНТЕУ студентів першого курсу, вибір яких був невипадковим. Студенти-першокурсники ще рік тому були школярами та претендентами на вступ до КНТЕУ, тому інформація, якою вони прагнуть поділитися зі школярами випуску 2018 року, викликає найбільший ступінь довіри та може суттєво вплинути на прийняття школярами рішення щодо вибору навчання, перш за все, в нашому університеті!

Звернення викладачів кафедри до студентів знайшло активний відгук у групах студентів 1-го курсу. На День відкритих дверей, що відбувся в КНТЕУ 3 лютого, з кожної групи були запрошені найкращі представники. Студентів першого курсу представляли: від групи 6 – Вероніка Шлеєва та Альона Мордвенюк, від групи 7 – Олександр Дяченко, від групи 8 – Семен Гнатюк та Владислав Пертахия, від групи 9 – Ірина Кваша, Аня Ковлева спільно зі старостою Нагорною Поліною.

Всупереч відомому прислів'ю - перший млинець не був нанівець, і спілкування студентів-першокурсників з гостями університету відбулося на високому рівні. Екскурсоводи та екскурсанти досить швидко знайшли спільну мову і прогулянка університетом під керівництвом доцента Михайла Волобуєва сподобалася всім учасникам!

Кафедра менеджменту висловлює щиру подяку всім студентам, що взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей, за відмінну презентацію КНТЕУ та сподівається на подальшу співпрацю!

03.02.2018
остання редакція 11.02.2018