Активна співпраця КНТЕУ та EPAM

Викладачі кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Цензура М.О., Палагута К.О., Цюцюра М.І., Жирова Т.О. та Котенко Н.О. протягом січня 2018 року брали участь у новій ітерації програми в рамках EPAM University Days - Teachers Internship.

Перший етап програми Teachers Internship включав вивчення гнучкої стратегії Scrum щодо розробки програмних продуктів та ознайомлення з системою Git, яка забезпечує контроль версій програмних продуктів. Цікавими та корисними були семінари-тренінги фахівців компанії "EPAM Systems Україна". Вони надали можливість викладачам поглибити свої знання та обмінятися досвідом у професійному колі.

Перший тур стажування викладачів завершився 2 лютого 2018 р. Викладачі, які брали участь у проведених освітніх заходах, висловили подяку керівнику освітніх програм "EPAM Systems Україна" Максиму Почебуту, який є активним ініціатором впровадження розвитку партнерських відносин між кафедрою та компанією.

02.02.2018
остання редакція 11.02.2018