Відбірковий тур Всеукраїнської студентської олімпіади "Міжнародне право"

У Київському національному торговельно-економічному університеті 7 лютого відбувсяся перший відбірковий тур Всеукраїнської студентської олімпіади "Міжнародне право". Захід провела кафедра міжнародного приватного, комерційного та цивільного права ФМТП. У результаті змагання до другого туру пройшли:

• I місце - Горова Анна (4 курс 4 група спеціалізація "Комерційне право") та Биков Владислав (4 курс 4 група спеціалізація "Комерційне право");
  • II місце - Бабаджанян Гаяне (4 курс 3 група спеціалізація "Комерційне право").

Переможцям бажаємо успіхів у другому турі олімпіади!

Нагадаємо, що минулого року студентка КНТЕУ Бойченко Анастасія посіла перше місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з міжнародного права.

остання редакція 11.02.2018
Vega