Викладач КНТЕУ на стажуванні у США за програмою "Посилення інституційної спроможності та незалежності Антимонопольного комітету України"

Виборовши грант Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на стажування за програмою "Посилення інституційної спроможності та незалежності Антимонопольного комітету України", професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики Герасименко Анжеліка Григорівна пройшла двотижневий курс стажування у США з 22 січня по 4 лютого 2018 року. Стажування відбувалося в межах Проекту міжнародної технічної допомоги "Навчальні програми професійного зростання", що реалізується Консорціумом з удосконалення менеджмент-освіти в Україні, за безпосередньою участю World Learnіng, Inc. та World Trade Center Institute.

Програма стажування охоплювала множину інтерактивних семінарів за участю посадових осіб органів державної влади США (сенаторів штату Меріленд, посадовців Федеральної торговельної комісії США, антитрастівського відділу Міністерства юстиції США, Рахункової палати США, антитрастівського відділу Офісу Генерального Прокурора штату Меріленд тощо), юристів та економістів-практиків, викладачів університетів Джорджтауну, Балтимору й Меріленду, що спеціалізуються на дослідженні проблем конкурентної політики.

За результатами стажування професор Герасименко А.Г. зібрала і систематизувала значний масив інформації щодо функціонування системи захисту й розвитку конкуренції в США, що буде використано для вдосконалення освітньої програми "Управління у сфері економічної конкуренції" в КНТЕУ.

остання редакція 11.02.2018
Vega