Міжнародна практика студентів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу в Болгарії

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась традиційна зустріч студентів та викладачів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу з керівництвом готельної мережі "Клуб Калимера" (Сонячний Берег, Болгарія) в особі Димитьр С. Каранерова та Косте Вьлкова, яку було присвячено проходженню стажування студентів у Болгарії.

Метою стажування є:

• набуття студентами професійних знань і навичок обслуговування туристів готельно-ресторанних та курортних комплексів;
  • опанування інноваційних технологій, методів та технік сервісу і виробництва;
  • ознайомлення з особливостями ведення бізнесу на міжнародному ринку;
  • вдосконалення рівня володіння іноземними мовами.

Представники готельної мережі "Клуб Калимера" під час зустрічі 13 лютого 2018 року ознайомили студентів з умовами та особливостями організації стажування, провели співбесіду на рівень володіння професійними компетенціями та знання іноземної мови.

Таким чином, стажування студентів у готельній мережі "Клуб Калимера" (Сонячний Берег, Болгарія) дозволить підвищити професійні навички студентів  факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу згідно з вимогами міжнародного ринку готельних, ресторанних та туристичних послуг.

остання редакція 18.02.2018
Vega