Міжнародний конкурс "Фінансовий лідер майбутнього" від АССА

Студенти КНТЕУ взяли участь та показали гарні результати у міжнародному конкурсі "Фінансовий лідер майбутнього" який проводила Асоціація дипломованих сертифікованих бухгалтерів (АССА)  21 та 25 листопада 2017р.

У конкурсі брали участь студенти економічних спеціальностей бакалаврських та магістерських програм університетів Центральної та Східної Європи. Конкурс складався з 30-хвилинного онлайнового тесту з 30 питань (питання з управлінського обліку та фінансового обліку).

За результатами тестування були відзначені наступні студенти ФОАІС: Вікторія Цимбалюк, Наталія Здесенко, Влада Куріленко та Ольга Табачинська. Дівчата достойно представили наш університет та показали, що знання, отримані в КНТЕУ відповідають високим стандартам якості освіти серед університетів Центральної та Східної Європи. Підтвердженням цьому є також лист вдячності за участь та високу оцінку підготовки, який надійшов на адресу КНТЕУ 23 січня.

Дякуємо нашим партнерам за високу оцінку діяльності.

23.01.2018
остання редакція 22.02.2018