Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні: студентка КНТЕУ виборола перемогу

У місті Суми, у спортивному манежі Сумського державного університету, з 9 по 11 лютого 2018 року проходив головний старт  спортивного сезону: Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих та молоді.

З бігу на дистанції 3000 метрів найшвидшою стала студентка КНТЕУ факультету фінансів та банківської справи Шкурко Вікторія  (ІІІ курс, 9 група). 10,04 хвилини – це особистий рекорд Вікторії і такий високий результат забезпечив їй перемогу.

Наступного тижня в Києві відбудеться завершальний старт національного зимового сезону – Кубок України.

Побажаємо нашій спортсменці та тренеру Приходько Віталію успіхів та підкорення нових спортивних вершин!

11.02.2018
остання редакція 22.02.2018