Зустріч з аспірантами та докторантами: порядок атестації, етапи обговорення, особливості оприлюднення наукових результатів

Відбулася зустріч проректора з наукової роботи Мельниченко С.В. з аспірантами ІІІ-ІV років навчання, їх науковими керівниками, завідувачами кафедр, деканами факультетів.

Проректор проінформувала присутніх про порядок атестації аспірантів та докторантів в університеті, особливості проходження попереднього розгляду дисертацій на засіданні кафедри, розгляду на міжкафедральному семінарі та захисту в спеціалізованій вченій раді. Також звернула увагу на обов’язкові терміни проходження етапів обговорення дисертаційних робіт та особливості оприлюднення результатів наукових досліджень.

Наприкінці зустрічі Мельниченко С.В. відповіла на поставлені запитання, побажала аспірантам успішного та вчасного захисту дисертаційних робіт.

Детальну інформацію можна дізнатись на сторінці відділу аспірантури і докторантури КНТЕУ.

остання редакція 02.06.2020
Vega