Слова вдячності почесного доктора КНТЕУ Д. Ікеда

На адресу університету надійшов лист-подяка від Департаменту міжнародного видання, у якому наші міжнародні партнери передають слова найглибшої вдячності від президента японської асоціації Сока Гаккай, почесного доктора КНТЕУ Дайсаку Ікеди.

15 лютого газета "Сейкіо", що виходить у Японії кількамільйонним тиражем, на своїй другій сторінці помістила відгук А.А. Мазаракі на книгу "Мой БУДДА", автором якої є шановний Дайсаку Ікеда.

За словами дописувачів, пан Ікеда з великою радістю прочитав статтю з фотографіями ректора А.А. Мазаракі. Він попросив передати шановному ректору свою сердечну вдячність за його глибоке розуміння і теплу увагу.

«…Від щирого серця ми бажаємо шановному Анатолію Антоновичу та всім дорогим колегам Вашого університету міцного здоров'я, багато щастя і подальшого процвітання КНТЕУ…» - сказано в листі представників Департаменту міжнародного видання Кацусіро Осиро та Масако Асака.

остання редакція 18.02.2018
Vega