У КНТЕУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з просторової економіки

Кафедрою міжнародних економічних відносин був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Просторова економіка".

Участь у заході 22 лютого 2018 року взяли 34 студенти факультету міжнародної торгівлі та права. Перший тур змагань передбачав проходження тестування в Лабораторії дистанційного навчання. Під час другого туру студентам були запропоновані теоретичні питання творчого характеру, аналітичні, ситуаційні та розрахункові завдання актуальної проблематики, а саме:

• Теоретичні основи просторової економіки.
  • Методологія сучасних просторових досліджень економічних та соціальних процесів.
  • Ресурсний потенціал економіки регіонів України.
  • Структурна трансформація економіки України та її регіональні особливості.
  • Особливості розвитку регіонів, міст та територіальних громад в Україні.
  • Державна регіональна економічна політика України та інструменти управління регіональним розвитком.
  • Конкурентоспроможність регіонів (чинники, оцінка, інструменти забезпечення).
  • Децентралізація в Україні: сутність, проблеми та перспективи.

За результатами змагань переможцями визначені:

Дудка Валерія Ігорівна

1 курс, 19 група

"Міжнародна торгівля"

Костенко Максим Олександрович

1 курс, 20 група

"Міжнародний маркетинг"

Заботкіна Катерина Володимирівна

2 курс, 10 група

"Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності"

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з науки "Регіональна економіка"  відбудеться 18-20 квітня 2018 року в Державному вищому навчальному закладі "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана".

остання редакція 25.02.2018
Vega