Робоча нарада проректорів з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків (євроінтеграції) ЗВО України

На базі Київського національного торговельно-економічного університету 22 лютого 2018 року Міністерством освіти і науки України було проведено нараду представників більш як 50-ти провідних українських закладів вищої освіти. Метою заходу стало обговорення актуальних проблем запровадження Законів України "Про освіту" та "Про вищу освіту".

Проректорів ЗВО привітав ректор КНТЕУ А. А. Мазаракі, який зокрема побажав плідної роботи цьому представницькому форуму. Вів нараду, виступив з доповіддю і відповідав на численні запитання її учасників заступник Міністра Рашкевич Юрій Михайлович.

З короткими і водночас змістовними доповідями та роз’ясненнями щодо широкого кола питань функціонування вищої школи виступили також Якименко О. В., Поліщук О. М., Шаповалова О. О., Примаченко І. Г., Шитікова С. П.

Зацікавленість в обговоренні поставлених нарадою питань проявилась зокрема в тому, що ще довго після офіційного закриття наради продовжувались дискусії представників ЗВО між собою та доповідачами з окремих питань.

На завершення для проректорів з вишів України було організовано коротку оглядову екскурсію, а багато з них з великою зацікавленістю відвідали університетські заходи з нагоди Дня рідної мови в КНТЕУ.

остання редакція 02.06.2020
Vega