Поетичний вечір "Твої вірші 2.0": відверті зізнання студентів

Душевний вечір серед незнайомців, але за якісь 2 години вже таких рідних людей. Саме слово – голосне і тихе, правдиве і болюче – поєднало всіх слухачів в одне ціле.

22 лютого в КНТЕУ відбувся поетичний вечір "TVOI VIRSHI 2.0" ("Твої вірші 2.0") за сприянням факультету міжнародної торгівлі та права. Учасниками заходу стали студенти університету. Талановиті поети та поетеси поділилися своїм талантом та любов'ю до віршів.

Запрошеним гостем був Юра Самовілов, музикант, автор та виконавець власних пісень. Його композиції, сповнені чуттєвою меланхолійною лірикою, яка в поєднанні з цікавим та приємним вокалом створює дійсно вартісний україномовний музичний продукт.

Усім присутнім у залі дуже сподобалося поетичне дійство. Кожен відчув на собі атмосферу незабутнього таїнства "Твоїх віршів", адже від щирого серця лунали рядки, які зігрівали серце кожного.

остання редакція 10.07.2018