ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

СК "КНТЕУ-Меркурій" виграв усі матчі у своїй групі

Загальна інформація

СК "КНТЕУ-Меркурій", готуючись до весняної частини сезону, брав участь у зимовому турнірі меморіалу Олександра Щанова.

Команда, на чолі з Олексієм Яценко, виграла всі матчі у своїй групі з беззаперечним рахунком 17:1!

На стадії плей-офф наші студенти переграли чемпіона Чернігівщини, тричі забивши ще до перерви.

У півфіналі "Меркурій" зустрівся з чинним чемпіоном Київської області ФК "Авангард".

У напруженій боротьбі команда Київського національного торговельно-економічного університету продемонструвала видовищний футбол.

У першому таймі Олександр Безпалий вивів нашу команду вперед, але до кінця гри суперник зумів відігратись. У серії 11 метрових ударів фортуна була не на нашому боці.

Попри це наші хлопці справили гарне враження, зібравши низку компліментів своєю яскравою грою. Зокрема Максим Скрипник, форвард "Меркурія", забив найбільшу кількість голів на турнірі і став найкращим бомбардиром з 6 голами у своєму активі.

Вітаємо СК "КНТЕУ-Меркурій" з перемогами!

Нехай такий запал не залишить хлопців й принесе чемпіонство!