Підсумки науково-практичної конференції "Геоекономічні та політико-правові виклики структурній перебудові міжнародних зв'язків України"

На факультеті міжнародної торгівлі та права відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Геоекономічні та політико-правові виклики структурній перебудові міжнародних зв'язків України".

Учасників конференції 6 березня 2018 року привітали:

• доктор технічних наук, професор, перший проректор КНТЕУ Притульська Н. В.
  • кандидат економічних наук, доцент, декан факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ Ладиченко К. І.

У конференції взяли участь понад 200 студентів із 18 навчальних закладів України, серед яких: 15 університетів та інститутів, 1 коледж, 2 школи. Загалом для обговорення подано 210 доповідей.

На пленарному засіданні були розглянуті дискусійні питання:

• експортний потенціал України;
  • національні стратегії зовнішньої взаємодії України;
  • міжнародне промислове шпигунство;
  • кібербезпека;
  • адміністративне регулювання виконання судових рішень;
  • окремі питання трудового права.

Для розгляду дискусійних питань конференції була організована робота 8 секцій.

07 березня 2018 р. відбулося урочисте закриття конференції. На пленарному засіданні були підведені підсумки. Найкращі доповіді студентів відзначені дипломами.

Переможці конференції

Дипломи 1 ступеня: