ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Переможний дебют збірної КНТЕУ з футзалу в Першій лізі

Загальна інформація

Восьмий тур Першої ліги з футзалу подарував усім уболівальникам "чемпіонську" гру між командами НУХТ-2 та колективом з КНТЕУ. Матч проходив 5 березня на паркеті Національного університету харчових технологій.

До цього матчу обидві команди йшли нога в ногу, але за рахунок перемоги в очній зустрічі в першому колі КНТЕУ випереджав свого суперника на один заліковий пункт. Тому перемога в цьому матчі давала можливість КНТЕУ оформити чемпіонство вже за два тури до завершення чемпіонату, але для цього треба було перемагати грізного суперника на їхньому полі.

Команда КНТЕУ впевнено й з бажанням перемогти розпочала гру. Це бажання трансформувалось у взяття воріт на 4-й хвилині матчу, коли кращий бомбардир команди Артем Ільченко замкнув точний пас від партнера по команді. Дві хвилини потому перевагу своєї команди подвоїв Владислав Мовсисян, який завдав сильного та прицільного удару по воротах НУХТ-2.

Другу половину гри хлопці провели в не меншому запалі. Владислав Ковальов скористався моментом, підхопив м’яч та віддав точну передачу на вільного Артема Ільченка, який оформив дубль і загалом забив свій вже 11-й гол у цьому сезоні.

На 30-й хвилині арбітр назначив штрафний і Владислав Третяк подарував завершальний гол команді КНТЕУ та встановив остаточний рахунок у зустрічі 1:5 .

Наші хлопці, під керівництвом Світлани Головіної, вибороли блискучу перемогу попри те, що були дебютантами Першості. Такий результат дає можливість їм наступного сезону продемонструвати свої найкращі якості у Вищій лізі ФАСК з футзалу.