Дитячий майстер-клас від Rest.Art.Kitchen."Пряникові мрії"

З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня в самому серці столиці  - у ТРЦ "Гулiвер" відбувся дитячий пекарський майстер-клас від Rest.Art.Kitchen. КНТЕУ.

Малеча власноруч готувала смачні подарунки для своїх матусь та бабусь. Дехто з маленьких слухачів і сам відразу поласував готовими витворами, адже знав, що подарунок є надзвичайно смачним. Батьки радувалася за майбутніх майстрів пекарського мистецтва та й самі брали участь у заході, адже не могли залишатися осторонь від створення ароматного імбирного печива у вигляді весняних квітів.

Дякуємо Євгенії Стопченко за проведення захоплюючого МК Children Sheff "Пряникові мрії".

До нових зустрічей! З найкращими побажаннями!

08.03.2018
остання редакція 11.04.2019