Київський національний торговельно-економічний університет запрошує до участі у заході Workshop освітян та професіоналів готельно-ресторанного бізнесу "Фахівці ІІІ тисячоліття: очікування бізнесу", який відбудеться 28 березня  2018 року у корпусі "E", (Е-4) об 11:00.

Переглянути програму форуму

За детальною інформацією звертатися до заступника декана з науково-методичної роботи ФРГТБ Олени Васильєвої:

Графік заходу:
11:00 - 11:30 – реєстрація учасників
11:30 - 11:40 – вітальне слово ректора КНТЕУ
11:40 - 14:00 – workshop–дискусії

Тематика workshop – дискусій:

• Маркери ефективної підготовки фахівців для сфери гостинності.
  • Очікування бізнесу: точки дотику з освітнім процесом.
  • Соціальні проекти бізнесу – нові можливості для професіоналізації вищої освіти.

Серед запрошених представники підприємств та громадських організацій:

• Департамент промисловості та розвитку підприємництва, Київська міська державна адміністрація
  • ДП МА "Бориспіль"
  • Асоціація Готельних об’єднань та готелів міст України
  • Мережа ресторанів "Континент Кард"
  • Громадська спілка "Український кулінарний союз"
  • Представники готелів "11 Mirrors", "Fairmont Grant Hotel Kiev", "Holiday Inn Kiev", "Опера", "Сенатор", "Алфавіто", "Президент готель", "Radisson Blue Kiev", "Ramada Incore Kiev", "Ramada Incore Kiev", "Прем’єр Палац", "Хрещатик"
  • Представники ресторанів "Prynada Ukrainian Cafe", "Wan Live", "Тієсто–гріль"
  • Представники консалтингової компанії "Майстерні гостинності"

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ ВСІХ БАЖАЮЧИХ!

остання редакція 23.03.2018