Щоденник Х Консумерфесту. КНТЕУ на захисті прав споживачів: вийшов черговий випуск онлайн журналу Vivat Academia

Вийшов черговий випуск онлайн журналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Vivat Academia № 6, присвячений десятиріччю Консумерфесту в Київському національному торговельно-економічному університеті.

На перших сторінках журналу читайте привітання ректора Анатолія Антоновича Мазаракі з нагоди Х Консумерфесту та інтерв’ю із першим проректором Наталією Володимирівною Притульською, взятого напередодні ювілейного фестивалю.

У журналі представлено результати досліджень студентів, аспірантів та молодих вчених з питань становлення і розвитку консумеризму в Україні, приєднання до цього руху нашого Університету, основні права споживачів та правове регулювання їх захисту, проблеми електронної комерції та споживачів, що користуються послугами інтернет-магазинів і супермаркетів.

Приємного перегляду!

остання редакція 13.03.2018