logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Програма підготовки офіцерів запасу: зустріч із представниками профільних ВНЗ

Загальна інформація

У КНТЕУ відбулися зустрічі студентів із представниками профільних вищих навчальних закладів щодо програм підготовки офіцерів запасу.

Заступник завідувача кафедри військової підготовки Національного університету і природокористування України полковник Максименко О. Г. та професор кафедри полковник Коваленко С. Д. 20 березня розповіли про умови вступу, особливості конкурсного відбору та про перелік документів необхідних для отримання військової підготовки.

Оголошення


Декан факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, кандидат технічних наук, полковник запасу Марценківський В. Т. 13 березня розповів про переваги військової підготовки поділився інформацією зі слухачами.

Завантажити заяву
Умови та порядок прийому на навчання
Приклад автобіографії
Спеціальності та графік прийому документів


Старший викладач кафедри військової підготовки Військового інституту телекомунікації та інформатизації Варикаша І. І. 14 березня розповів про умови вступу та закликав до свідомого вибору.

Детальна інформація за посиланням.

Під час зустрічей студенти мали можливість не тільки ознайомитися з умовами прийому на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на 2018 рік, а й поставити представникам ВНЗ усі питання, які стосувалися процесу навчання та відбору.

20.03.2018
456287
2648
остання редакція 11.07.2018
42265