Щоденник Х Консумерфесту. Global Money Week у КНТЕУ

У рамках щорічної глобальної ініціативи, що включає акції та заходи по всьому світу, Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) фахівцями відділу зв՚язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб України (ФГВФО) Людмилою Шапран та Світланою Кулик 13 березня була проведена відкрита лекція для студентів 3 та 4 курсів факультету фінансів та банківської справи "Як працює система гарантування банківських вкладів в Україні".

На лекції студентам було розкрито історію розвитку системи гарантування вкладів фізичних осіб в Україні та роз’яснено порядок відшкодування коштів вкладникам за депозитами неплатоспроможних банків.

Представники ФГВФО відповіли на численні питання студентів та надали інформаційні брошури з порадами вкладникам - "червоні прапорці" правильного вибору установи банку для розміщення вкладу та основні кроки з повернення депозитів і погашення кредитів у неплатоспроможних банках. Лекція супроводжувалась відеоматеріалами з роботи фонду та захисту прав споживачів фінансових послуг.

Лекція відбулась у рамках заходів X Консумерського фестивалю "Час діяти!"отже, студенти КНТЕУ стали ще на крок ближче до свідомого отримання фінансових послуг та захисту своїх прав.

Кафедра банківської справи висловлює подяку представникам фонду за ґрунтовну лекцію.

остання редакція 21.03.2018