Викладачка КНТЕУ пройшла стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації

Доцент кафедри сучасних європейських мов Коротун Олена Олександрівна пройшла стажування на базі Празького інституту підвищення кваліфікації "Організація навчального процесу, наукові проекти та публікаційна діяльність у країнах ЄС" .

Стажування відбувалося протягом 12-15 березня 2018 року та пройшло в рамках проекту наукової роботи "Розробка новітньої концепції іншомовної підготовки різних категорій дорослих у процесі неформальної освіти", у якій брали участь науковці різних європейських країн.

Колеги з Молдови, Грузії, Чехії та України ділилися досвідом та обговорювали перспективи подальшої співпраці щодо створення спільної освітньої платформи.

остання редакція 18.03.2018