Наукові дебати в рамках проекту Global Money Week

У рамках проекту Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) 15 березня 2018 року відбулися наукові дебати  "Безготівкова чи готівкова економіка".

Організаторами заходу виступили: Національний банк України, Міністерство освіти і науки, Університет банківської справи, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Проект USAID "Трансформація фінансового сектору".

Мета проекту надихнути молодь дізнатися більше про гроші та заощадження, про те, як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес та звернення уваги громадськості на фінансову освіту і фінансову грамотність.

Дебати проходили у жвавій атмосфері,  студенти активно виступали, ставили одне одному питання. У напруженій конкурентній боротьбі за головний приз, настільну гру "Капітал", перемогли студенти КНТЕУ факультету обліку, аудиту та інформаційних систем спеціальності "Облік і оподаткування". Усі учасники отримали заохочувальні призи - книжки.

Вітаємо переможців!

остання редакція 11.07.2018