Студенти КНТЕУ отримали дипломи однієї з провідних бізнес-шкіл Європи

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету, які успішно завершили своє навчання за спільною програмою подвійного дипломування з бізнес-школою "Ауденсія" (м. Нант, Франція), отримали дипломи цього провідного закладу вищої освіти за програмою "Міжнародний магістр з менеджменту".

У період навчання в бізнес-школі "Ауденсія" студенти вивчали такі дисципліни, як: європейський бізнес-менеджмент, міжнародні бізнес-стратегії, управління ланцюгами постачання, бізнес-планування, управління змінами, управління проектами, міжнародні фінанси, маркетинг, управління людськими ресурсами та ін. Навчання проходило англійською мовою.

КНТЕУ вітає з такими успіхами – Гнатко Дмитра, Дяденко Катерину та Кулібабу Ірину.

За додатковою інформацією та з метою подачі заявки на участь у програмі  подвійного дипломування у 2018-2019 н.р. звертатися до Центру європейської освіти (навчальний корпус "Д", кім. 229, тел.: 531-48-36).

Заявки на участь приймаються до 04 квітня 2018 року.

19.03.2018
остання редакція 02.06.2020