logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

"Я купую справжнє! Я не купую підробок!" - зустріч із представниками Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством

Загальна інформація

"Я купую справжнє! Я не купую підробок!" - під такими гаслами пройшла зустріч представників Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством зі студентами та працівниками КНТЕУ в рамках відзначення "Всесвітнього дня прав споживачів", організована за сприянням кафедри адміністративного фінансового та інформаційного права.

Голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ІСС Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів Українського альянсу з питань боротьби з підробками та піратством Вероніка Березанська та юрист ППФ "Пахаренко і ПартнериАлфьоров Ігор презентували просвітницьку акцію "Я купую справжнє! Я не купую підробок!", присвячену актуальним питанням реалізації та захисту прав інтелектуальної власності.

Участь в акції взяли понад 1000 осіб, серед яких студенти, викладачі та гості КНТЕУ. Усі учасники отримали можливість не тільки збагатити свої знання і поспілкуватися з провідними юристами-практиками, а й оглянули експозицію підробок виїзного музею Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством.

КНТЕУ висловлює вдячність за співпрацю Вероніці Березанській, Алфьорову Ігорю та Севостьяновій Ларисі!
Окрема подяка журналісту, експерту з якості телеканалу СТБ - Костянтину Грубичу!

19.03.2018
42265
950
остання редакція 11.07.2018
42265