Перемога студента КНТЕУ в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Туризм"

У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця протягом 20 і 21 березня 2018 року відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Туризм".

За результатами конкурсу Диплом І ступеня отримав студент 4 курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ Рубель Роман Андрійович із науковою роботою на тему "Залучення туристичними підприємствами ресурсів економіки спільної участі" (науковий керівник – Кравцов Сергій Станіславович, к.н.держ.упр., доцент кафедри туризму та рекреації КНТЕУ).

Другий тур конкурсу проводився у ІІ етапи:

І етап – заочний (рецензування робіт);

ІІ етап – очний (науково-практична конференція).

У І етапі другого туру конкурсу брало участь 95 студентських наукових робіт з усіх регіонів України. Роботи були передані на рецензування Галузевій конкурсній комісії за секцією "Туризм" у складі:

- голова комісії - Єрмаченко В. Є., к.е.н., професор, заступник керівника (проректор з науково-педагогічної роботи) Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

- заступник голови комісії, керівник секції "Туризм" Сущенко О. А., д.е.н., професор, завідувач кафедри туризму Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

- члени комісії: Зима О. Г., к.е.н., професор кафедри туризму Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця; Наумік-Гладка К. Г., д.е.н., професор кафедри туризму Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця; Алдошина М. В., к.е.н., доцент кафедри туризму Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця; Яцун Л. М., д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та туризму Харківського державного університету харчування та торгівлі; Брусільцева Г. М., к.е.н., доцент кафедри туризму кафедри туризму Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця; Любіцева О. О., д.геогр.н., професор, завідувач кафедри країнознавства та туризму Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка; Труніна І. М., д.е.н., професор, завідувач кафедри туризму КрНУ ім. М. Остроградського; Черниш І. В., д.е.н., доцент, завідувач кафедри туризму та адміністрування Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка; Холявка В. З., к.е.н., доцент, декан факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури; Горіна Г. О., д.е.н., в.о. завідувача кафедри міжнародної економіки та туризму Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського (

м. Кривий Ріг); Гуменюк Г. М., к.пед.н., доцент кафедри туризмознавства і краєзнавства ДВНЗ "Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника"; Брич В. Я., д.е.н., професор кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу Тернопільського національного економічного університету.

До складу галузевої конкурсної комісії від КНТЕУ увійшла д.е.н., професор кафедри туризму та рекреації Сагалакова Наталія Олександрівна.

Конкурсна комісія на підставі рецензій та відкритого обговорення прийняла рішення щодо відзначення 23 кращих робіт із 21 вищого навчального закладу України, автори яких представили свої наукові доповіді та захистили роботи під час підсумкової науково-практичної конференції.

Вітаємо переможця та його наукового керівника зі значним досягненням і бажаємо подальших творчих успіхів!

21.03.2018
остання редакція 26.03.2018