Збірна команда КНТЕУ з баскетболу стала чемпіоном Київського регіонального етапу Студентської ліги України!

Чемпіонами Київського регіонального етапу дивізіону А Студентської баскетбольної ліги України (СБЛУ) ТАСкомбанку стала збірна Київського національного торговельно-економічного університету (тренер Єльцов Денис).

Хлопцям довелося перемогти команди Національного університету фізичного виховання і спорту України та Національного технічного університету України ("Київський політехнічний інститут ім. Сікорського), що є надзвичайно високим результатом.

Окрім того, гравці збірної КНТЕУ були окремо відзначені. Вадим Довідний отримав звання найкращого захисника, а Сергій Шевченко -  MVP (Montel Vontavious Porter) - найціннішого гравця сезону!

Команди, що зайняли 1 і 2 місця, зможуть взяти участь у Всеукраїнському етапі СБЛУ ТАСкомбанк.

Тож вітаємо наших чемпіонів!
Так тримати!

остання редакція 22.03.2018