V етап Студентської ліги міста Києва з гри "Що? Де? Коли?"

За підтримки клубу інтелектуальних ігор "BrainHub" 21 березня в КНТЕУ відбувся заключний 5-й етап Студентської ліги м. Києва з гри "Що? Де? Коли?", у якому команди нашого університету знову заочно змагалися з командами інших столичних вищих навчальних закладів – НТУУ "КПІ" ім. Сікорського, КНУ ім. Шевченка, НаУКМА, НМУ ім. Богомольця та КУ ім. Грінченка.

Фінальний раунд багатоетапного марафону, який провів координатор проекту в КНТЕУ доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович, зібрав найбільш представницький склад учасників і відзначився інтригуючою боротьбою за призові місця та високою щільністю результатів.

У підсумку на п’єдесталі пошани опинилися як досвідчені і вже відомі у місті команди "Теорія маленького вибуху" та "UV", так і команда новачків ФФБС "Прочерк":

І місце – команда "Теорія маленького вибуху"

Толкачов Олександр (ФФБС, 2м курс, 2 група)
Пилипенко Богдан (ФФБС, 4 курс, 8 група)
Чернецький Богдан (ФОАІС, 1м курс, 3 група)
Устенко Валерій (ФФБС, 4 курс, 8 група)

ІІ місце – команда "Прочерк"

Відякова Євгенія (ФФБС, 1 курс, 1 група)
Некипіла Яна (ФФБС, 1 курс, 1 група)
Климчук Антоніна (ФФБС, 1 курс, 6 група)
Клименко Аліна (ФФБС, 1 курс, 3 група)
Карпенко Анастасія (ФФБС, 1 курс, 6 група)

ІІІ місце – команда "UV"

Баєв Роман (ФОАІС, 3 курс, 1 група)
Бєлодєдов Олексій (ФОАІС, 3 курс, 2 група)
Деремешко Максим (ФОАІС, 4 курс, 7 група)
Суханов Данило (ФОАІС, 4 курс, 7 група)
Швайцер Вероніка (ФРГТБ, 2 курс, 8 група)

Призери інтелектуального змагання отримали сертифікати на ігри від "BrainHub".

Вітаємо переможців та чекаємо підсумкових результатів виступу студентських команд на інших столичних майданчиках!

21.03.2018
остання редакція 23.03.2018