День гостинності на кафедрі туризму та рекреації в рамках конференції "Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи"

Кафедра туризму та рекреації запросила до участі роботі конференції "Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи" 21-22 березня2018 року учнів 11-А класу середньої загальноосвітньої школи № 246. З доповідями, присвяченими актуальним питанням розвитку туристичного краєзнавства, виступили Руслан Шевчук та Поліна Ніщименко .

Після завершення конференції. Зав. Кафедрою туризму та рекреації проф. Т. І. Ткаченко та проф. А. М. Хахлюк ознайомили учнів з умовами вступу в Університет, висвітлили особливості підготовки фахівців різних спеціальностей, наголосили на особливостях вступної компанії 2018 року. Учні зацікавились наданою інформацією. Задавали багато уточнюючих питань. Розпитували про можливості працевлаштування після закінчення Університету, запитували про те, які спеціальності наразі є найбільш престижними та ціняться на ринку праці. Учні середньої загальноосвітньої школи № 246 виявили бажання поступили на навчання в КНТЕУ на різні спеціальності.

Учні відвідали навчальні аудиторії кафедри туризму та рекреації, детально роздивлялись інтер’єр кабінету Туризмознавства (А-540 ауд.). Їх вкрай зацікавило технічне оснащення комп’ютерного класу кафедри в ауд. А-532. КНТЕУ справив на учнів вкрай позитивне враження. Вони вирішили записатись на курси з підготовки до вступу в Університет та висловили бажання обов’язково поступати до КНТЕУ цього літа.

2087
остання редакція 02.06.2020