Банкіри опановують антикризове управління банком із фахівцем ФГВФО

У рамках дисципліни "Антикризове управління банком" для студентів спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" спеціалізації "Банківська справа" ОС "магістр" була проведена відкрита лекція начальника відділу сегментації активів та управління майном банків Фонду гарантування вкладів фізичних осіб України Гарбара Євгенія Сергійовича.

На лекції 21 березня 2018 року студенти дізналися про роль системи гарантування вкладів фізичних осіб в антикризовому управлінні банком, механізми введення тимчасової адміністрації та виведення неплатоспроможних банків з ринку різними способами, їх переваги та недоліки.

Лекція постійно ілюструвалась яскравими прикладами з діяльності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо його роботи з неплатоспроможними банками, що дало можливість студентам у доступній формі зрозуміти матеріал лекції.

21.03.2018
1916