"Україна: Фасадна чи реальна демократія?" - лекція магістра права Мерілендського університету Віри Валлє

За сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права відбулась відкрита лекція з доктором філософії в галузі економіки (PhD), магістром права (Мерілендський Університет, США) Валлє Вірою Олександрівною "Україна: Фасадна чи реальна демократія?".

У ході зустрічі було розглянуто існування демократії та умови її успіху в Україні. Обговорювались проблемні аспекти  демократії в Україні і як її можна змінити. Наприкінці зустрічі Віра Валлє подарувала у фонд бібліотеки КНТЕУ свої авторські праці.

Висловлюємо вдячність Валлє Вірі Олександрівні за неймовірно цікаве заняття та творчі подарунки студентам!

остання редакція 11.07.2018