logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День гостинності в ДПТНЗ "Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва"

Загальна інформація

Гостинність є важливою рисою ментальності українців, особливо якщо вона ще й приносить користь як господарям, так і гостям. Реалізуючи її, викладачі університету забезпечують його ефективний розвиток, майбутнє сучасній молоді та власне майбутнє! На вимогу часу 21 березня 2018 року виїзний день гостинності було організовано та проведено кафедрою менеджменту КНТЕУ на базі Державного професійно-технічного навчального закладу (ДПТНЗ) "Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва".

Під час зустрічі з учнями ДПТНЗ, які навчаються за професіями "касир", "секретар керівника", "ювелір-модельєр", доцент кафедри менеджменту Михайло Іванович Волобуєв ознайомив їх з історією створення та розвитку, а також організаційною побудовою КНТЕУ.

Слухачі професійно-технічного навчального закладу отримали детальну інформацію про особливості вступної кампанії до КНТЕУ у 2018 році, що викликала у них справжню зацікавленість. Про це свідчило безліч векторних запитань до лектора, зокрема: можливість вступу на бюджетну форму навчання, можливість навчатися на заочній формі, вартість навчання на денній та заочній формах навчання, можливості КНТЕУ забезпечити іногородніх учнів гуртожитком, забезпечення студентів харчуванням під час навчального процесу тощо.

Наприкінці зустрічі керівництво ДПТНЗ "Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва" в особі директора Авраменко Ольги Олексіївни подякували Михайлу Волобуєву за надану інформацію та запропонували подальші кроки із взаємного партнерства з університетом.

21.03.2018
456287
957
остання редакція 11.07.2018
42265