logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

КНТЕУ на Ярмарку професій у м. Прилуки

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет узяв участь у Ярмарку професій для випускників загальноосвітніх шкіл, який було організовано Прилуцькою міськрайонною філією Чернігівського обласного центру зайнятості. Профорієнтаційний захід відбувся в приміщенні Прилуцького професійного ліцею.

Під час ярмарку 23 березня 2018 року відбулася презентація професійно-технічних та вищих навчальних закладів. Крім цього, гості ярмарку мали змогу отримати індивідуальні консультації фахівців із профорієнтації у консультаційних пунктах служби зайнятості, що були представлені.

Представники КНТЕУ ознайомили всіх охочих із переліком спеціальностей, програмами подвійних дипломів і міжнародної академічної мобільності, матеріально-технічною базою, висококваліфікованим викладацьким складом, вартістю навчання, перевагами навчання та можливостями подальшого вдалого працевлаштування, з навчанням на кафедрі військової підготовки, а також можливостями стажування за кордоном.

Захід відбувся у теплій та дружній атмосфері. Активна профорієнтаційна робота серед учнівської молоді – запорука успіху та гарної вищої освіти для школярів.

23.03.2018
456287
1128
остання редакція 11.07.2018
42265