Кафедра міжнародних економічних відносин продовжує славну традицію підготовки фахівців у сфері зовнішньоекономічної діяльності

Студентка 4 курсу ФМТП Кравчук Анастасія отримала Диплом І ступеня за перемогу в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" у формі підсумкової науково-практичної конференції (захист робіт претендентами на перемогу) відбувся на базі Національного університету "Львівська політехніка" 23 березня 2018 року. Від університету була представлена наукова робота "Підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності засобами оптимізації географічної структури збуту", науковий керівник – доц. П’янкова О. В.

Колектив кафедри міжнародних економічних відносин пишається своєю вихованкою та покладає надію на продовження наукових традицій.

остання редакція 11.07.2018