Команда ФМТП КНТЕУ виборола призове місце у фіналі V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу

Команда ФМТП КНТЕУ посіла III місце у фіналі V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, який проходив під егідою МНА "Європейської арбітражної палати", генеральний партнер - Українська іноземна юридична колегія.

I місце виборола команда Київського університету права НАН України, II місце – команда Національного університету "Одеська юридична академія".

З настановами, привітальним словом та нагородами виступили: Геннадій Пампуха - президент Європейської арбітражної палати, Микола Павлов - президент Української іноземної юридичної колегії, Ольга Поєдинок, Татьяна Лежух, Ольга Пампуха та інші провідні фахівці у сфері міжнародного комерційного арбітражу.

Учасники конкурсу були нагороджені сертифікатами на проходження практики в провідних юридичних фірмах, зокрема ЮФ "Дмитріїв і партнери".

Нагадаємо склад команди ФМТП КНТЕУ: Бойченко А. А.,  Карпочева О. В., Тітова С. В., Івоняк Н. Д., Пакон О. Д. та тренер команди Гончаренко О. М., доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права. Конкурс проходив англійською мовою та складався з письмового етапу (складання меморандумів) та усного (дебати). У фіналі команди презентували рішення у справі (письмовий та усний етап).

Нашу команду прийшли підтримати студенти 3 курсу ОС "бакалавр" спеціальності "Міжнародне право" та 1 курсу ОС "магістр" спеціалізації "Цивільне право та процес", "Фінансове право".

Вітаємо команду ФМТП КНТЕУ з перемогою!

1966
остання редакція 26.03.2018