logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Виїзне заняття для студентів-товарознавців у лабораторію контролю якості товарів Торгово-промислової палати України

Загальна інформація

За сприянням кафедри товарознавства,  управління безпечністю та якістю для студентів магістеріуму факультету торгівлі та маркетингу спеціалізацій "Управління безпечністю та якістю товарів", "Товарознавство та комерційна логістика" 23 березня 2018 року було проведено виїзне заняття в центральну випробувальну лабораторію контролю якості товарів Торгово-промислової палати України.  

З особливостями проведення експертних досліджень та специфікою впровадження системи управління якістю діяльності лабораторії детально ознайомила студентів начальник лабораторії Дараган Ольга Іванівна.

З перших хвилин студенти були вражені професіоналізмом працівників, які давали ґрунтовні відповіді на різноманітні запитання.

Магістри ознайомились з улаштуванням лабораторії, особливостями визначення показників безпечності та якості харчових продуктів: пестицидів, радіонуклідів, токсичних елементів тощо, випробування харчових продуктів та сільськогосподарської сировини на вміст генетично модифікованих організмів (ГМО) та наявність харчових алергенів, також мали можливість з’ясувати особливості документального оформлення результатів випробувань.

Дякуємо керівництву лабораторії ТПП України за цікаву, пізнавальну екскурсію та щирі відповіді на всі запитання студентів!

23.03.2018
456287
652
остання редакція 11.07.2018
42265