Студенти КНТЕУ відвідали наймасштабніший захід у сфері новітніх технологій Blockchain Day

З ініціативи Центру бізнес-тренінгу студенти Київського національного торговельно-економічного університету 25 березня 2018 року відвідали наймасштабніший захід у сфері новітніх технологій Blockchain Day, який проходив на НСК "Олімпійський".

Ukrainian Blockchain Day - чудова можливість розібратися в криптовалютах, трейдингу і блокчейн-технологіях.

Студенти мали можливість дізнатись про:

- як блокчейн змінить наше суспільство;

- різницю між біткоінами і альткоінами;

- як інвестувати в криптовалюти з найменшими ризиками;

- як відрізнити ICO від лави;

- секрети створення успішного ICO;

- все, що потрібно знати про легалізацію криптовалюти.

Імениті практики в області блокчейн ділились своїм досвідом і давали відповіді на питання аудиторії. Студенти мали можливість особисто поставити запитання справжній світовій зірці криптоіндустрії - Роджеру Веру, отримати пораду від експерта в галузі фінансів Тона Вейса, а також взяти участь в обговоренні перспектив блокчейн-технологій зі спікерами.

У рамках форуму відбулась панельна дискусія щодо взаємодії blockchain і держави, а також спілкування у форматі speed mentoring.

Варто зазначити, що наш університет був єдиним освітнім закладом - учасником заходу!

Дякуємо організаторам за надану можливість та чекаємо на відкриту зустріч одного зі спікерів зі студентами вже в аудиторіях Київського національного торговельно-економічного університету.

25.03.2018
остання редакція 28.03.2018