Першість міста Києва з настільного тенісу серед студентів: КНТЕУ посів призове місце

Відбувся турнір з настільного тенісу серед студентів вищих навчальних закладів міста Києва. У турнірі, який проходив 23 і 24 березня, взяли участь шість навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації.

У парному розряді серед чоловіків почесне ІІ місце посіла команда КНТЕУ у складі:

• Маковішин Дмитро – ФМТП, 4 курс;
  • Ву Тоні – ФФБС, 2 курс.

Вітаємо старшого викладача М’ясоєднікова К. О. і команду з чудовим результатом та бажаємо підкорення нових спортивних висот!

24.03.2018
2025