ФМТП – биття фіолетових сердець: День народження факультету

"Монстри на канікулах":

мультфільми – вічні, а ідеї, які вони несуть – перевірені часом

Минуло лише 2 роки від дня заснування факультету міжнародної торгівлі та права, проте він вже є одним з найбільших у КНТЕУ. 29 березня 2018 року відбулося свято молодого, але надзвичайно творчого і потужного колективу – ФМТП відзначав свій День народження.

Ректор Анатолій Антонович Мазаракі привітав факультет із другою річницею і зазначив, що ФМТП сьогодні є одним із найпотужніших факультетів, який впроваджує нові підходи до підготовки фахівців з міжнародної економіки та права. Ректор наголосив, що факультет завжди крокує в ногу з часом: "Лише вчора на факультеті було відкрито нову лінгафонну лабораторію іноземних мов, розроблюються нові навчальні програми, які будуть впроваджуватися уже з наступного року, а формування факультету відбувається на сучасних засадах із врахуванням добрих традицій. ФМТП – це сплав мудрості та молодості; це колектив цілеспрямованих людей".

З нагоди свята Анатолій Антонович вручив подяки постійним партнерам факультету, серед яких:

• Король Валерій Володимирович – віце-президент Торгово-промислової палати України;
  • Сальник Оксана Миколаївна – начальник відділу співробітництва з країнами Близького і Середнього Сходу й Африки управління багатостороннього та двостороннього співробітництва та європейської інтеграції Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;
  • Демченко Сергій Федорович – помічник президента Національної академії наук України;
  • Снігур Ірина Йосипівна – головний науковий консультант Головного науково-експертного управління апарату Верховної Ради України;
  • Мироненко Наталія Михайлівна заступник директора з наукової роботи Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, член-кореспондент НАПрН, заслужений юрист України;
  • Мацюк Олена Володимирівна – начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти Головного територіального управління юстиції в місті Києві;
  • Польштан Ірина Олександрівна – головний спеціаліст відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи Головного територіального управління юстиції в місті Києві;
  • Пахомов Олег Вікторович – заступник начальника відділу митного оформлення № 2 митного поста "Східний" Київської міської митниці Державної фіскальної служби України;
  • Дубровіна Олена Олександрівна – заступник начальника Управління економічної стратегії Департаменту економічної стратегії та  макроекономічного прогнозування, начальник відділу з питань економічної безпеки, детінізації економіки та статистики Міністерства економічного розвитку та торгівлі України;
  • Чехович Сергій Болеславович – завідувач відділу правового супроводження конституційного процесу Головного управління з питань конституційної реформи Департаменту правової політики Адміністрації Президента України, доцент, заслужений юрист України;
  • Бобарчук Олександр Антонович – заступник директора ТОВ "Інститут інноваційних технологій в освіті";
  • Поєдинок Ольга Романівна – адвокат, голова секції міжнародного сімейного права Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України;
  • Дирдін Сергій Олексійович – директор компанії "Wizard";
  • Клименко Антон Миколайович – HR-директор компанії "Wizard";
  • Щавінський Віталій Романович – заступник голови Київського окружного адміністративного суду;
  • Галянтич Микола Костянтинович – заступник директора з наукової роботи Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва ім. академіка Ф. Г. Бурчака  Національної академії правових наук України,  професор.

І, звичайно ж, без уваги не залишилося майбутнє нашої країни – найактивніші студенти університету, яким Анатолій Антонович також вручив почесні грамоти.

Декан ФМТП Катерина Іллівна Ладиченко висловила щиру подяку ректорату КНТЕУ за підтримку, викладачам факультету – за натхненну працю і постійне самовдосконалення, партнерам – за плідну співпрацю, а студентам побажала цілеспрямованості, енергії та успіху у всьому. Декан розповіла про символіку факультету і зазначила, що: "Фіолетовий – це колір мудрості, а саме тому на ФМТП навчається 30% студентів з рейтингу «Топ-100 КНТЕУ»". Вона підкреслила, що досягнення факультету – це результат зусиль усієї команди університету. Катерина Іллівна нагородила грамотами лідерів студентських симпатій серед викладацького колективу, що були визначені за результатами  опитування студентів з нагоди Дня факультету.

З днем народження факультет привітали партнери факультету і почесні гості свята:

Пахомов Олег Вікторович зазначив, що попри молодий вік факультету, він вже має значні здобутки і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Мацюк Олена Володимирівна долучилася до привітань і подарувала бібліотеці університету книгу "Україна", у котрій розповідається, чому ми маємо пишатися своїм походженням.

"Ведмежа", команда студентства, вразила публіку вибуховим яскравим концертом, тематикою якого була інтерпретація мультфільму "Монстри на канікулах". Авжеж ФМТП як завжди здивував своєю оригінальністю і наполегливістю, адже це був справжній мюзикл. Кожна пісня, яка звучала на сцені, була наповнена містичністю і точно не залишила нікого байдужим. Танцівники вражали глядачів точністю та синхронністю рухів, а студенти, які виступали у ролі героїв мультфільму, щосили намагалися передати емоції та переживання, характерні для їхнього образу.

Дійсно, показавши всі грані своїх сценічних талантів: проникливий вокал, майстерно відточену хореографію і впевнену акторську гру - ФМТП довели, що вони – це справжня "ведмежа родина", їхні серця палають фіолетовим вогником. Соковиті відтінки щастя і повної віддачі змусили засяяти посмішками весь університет.

Вітаємо факультет міжнародної торгівлі та права з Днем народження!

29.03.2018
остання редакція 03.04.2018