Міжнародна туристична виставка в Україні: калейдоскоп подій. День другий

24-та Міжнародна туристична виставка UITT'2018 "Україна – подорожі та туризм" продовжила свою роботу 29 березня.

Другий день ознаменувався активною роботою не тільки на стендах, але й у конференц-залах на науково-практичних форумах із туристичної тематики, презентаціях.

Національна туристична організація України презентувала новий проект щодо комплексного управління якістю туристичних дестинацій від відомої міжнародної компанії SGS, результати реалізації проекту з розвитку гастрономічного та винного  туризму; великі міжнародні та вітчизняні туристичні фірми презентували нові продукти за різними напрямами та дестинаціями; представники інфраструктурних суб’єктів господарювання – власні новітні продукти для активізації просування та реалізації туристичних продуктів з використанням новітніх IT, послуг банківських установ, консалтингових фірм тощо.

Туристичну виставку відвідали студенти і викладачі факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

Виконання студентами поставлених завдань забезпечить формування професійних компетентностей.

29.03.2018
остання редакція 03.04.2018