День лісів та водних ресурсів

ЕКО ДТЕУ

27 березня відбувся показ відео матеріалів та проведено інформаційні бесіди з нагоди відзначення міжнародного дня лісів та водоймищ. Активісти ЕкоКлубу КНТЕУ розповіли про сучасний стан природних ресурсів України та світу. Було проведено показ відео матеріалів світових центрів з охорони навколишнього середовища та Українських екологічних організацій.

На сьогоднішній день питання екології та захисту навколишнього середовища є чи не найбільш актуальним через загострення проблем цієї сфери. Ріст міської території, збільшення чисельності виробничих зон та розвиток транспортної інфраструктури завдають значної шкоди природі. Тому розуміння того, що природа та людина є взаємопов'язаними між собою є необхідністю, тим паче у період стрімкого розвитку, як технологічного, так і людства загалом.

ЕкоКлуб закликає берегти навколишнє середовище та не бути байдужими розвитку питань екології!

27.03.2018
остання редакція 30.03.2018